| cristi202 a întrebat:

Am o masina de spalat ce in timpul unui transport a reusit sa faca o saritura mai serioasahappy, si de atunci a inceput sa ii bata cuva cind mergea la viteze mari. In ultimul timp a inceput sa piarda si apa. Ce ziceti, merita sa caut pe cineva sa o repare, va mai functiona normal?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă s-a descentrat aleluia... Mai poţi recupera doar motorul şi programatorul.

| baru a răspuns:

Este simplu de reparat De reparat este mult spus Sub masina de spalat este o greutate mare care sta in echilibru de masina Ai 4 surupuri de reglaj Este simplu Sunt sigur ca daca te uiti vei reusi sa o faci Pa

| BitZaBiTzA a răspuns:

Sa speri ca are garantielaughing

| Alinutza_5368 a răspuns:

Poate sa fie rulmentu. sau cureaua de la rulment.Si a noastra tot asa a patit happy si i-am furato pe alu taicamiu dupa un timp o inceput sa faca si aia si culmea e ca am bagat pastile Calgonit si numai face nici un sgomot tongue Ia sa fi atent daca e cumva cureaua o sa gasesti si ceva ca o cenusa subt masina de spalat probabil cum sa freaca cureaua