| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat o masina de spalat rufe si nu i-am scos bolturile de transport care tineau cuva. A mers asa la vreo 2 spalari si vibra foarte, foarte tare, ulterior am aflat si le-am scos. In timpul asta ea a ros cred ca ceva in interior. E posibil sa se intample ceva?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca se strica din cauza ne-scoaterii bolturilor, risti sa pierzi si garantia.
De asta trebuie citite instructiunile din manualul de utilizare!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu are nimic masina, foloseste-o fara grija.

| octav005 a răspuns:

Posibil la turatii foarte mare. la rotire centrifuga sa vibreze foarte tare, sa vibreze, sa scaoata zgomote ciudate

| VenomMMA a răspuns:

Da, esti buna de plata acum. Tre' s-o repari! Deh, daca nu arunci un ochi peste instructiuni.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru VenomMMA):

Masina inca e functionala, eu m-am referit sa pateasca ceva de acum incolo pentru ca s-a ros. Greseala mea ca nu m-am uitat peste instructiuni. Nu despre asta era vorba deci daca nu stii ce sa raspunzi mai bine nu o mai faci, fara suparare