| anonim_4396 a întrebat:

Am o masina de spalat Platinium PWM 1000HD si am pierdut manualul de utilizare la ea, iar pe ecran imi apare eroare 2. Ce inseamna? Fundita!

Răspuns Câştigător
| AlinaMaricescu a răspuns:

Vezi ca se gasesc pe google pdf cu manuale sau trimite un email Platinium

4 răspunsuri:
| PaiuAlexandru a răspuns:

Fa rost de manual ca este mai sigur asa acolo te indeamna pas cu pas ce sa faci sau cheama un specialist
]

| ALICEPAULA25 a răspuns (pentru PaiuAlexandru):

Faza e ca nu am de unde sa fac rost de manual.

| PaiuAlexandru a răspuns (pentru ALICEPAULA25):

SAU incearca pe youtube ca o sa gasest cred acolo un video cu aceeasi eroare sau cum a zis AlinaMaricescu intre pe siteul oficial