| anonim_4396 a întrebat:

Am o placa video MSI RX2600XT iar cand am pus-o in slot imi arata ecranul in tot felul de culori, este oare din cauza ca nu am driverul instalat sau nu este buna placa video?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai daca nu ai driverul instalat cum vrei sa functioneze? Instaleaza driverul pentru placa video si vezi dupa rezultatele desi nu ar trebui sa reactioneze asa cu sau fara driver.In mod normal ar trebui sa nu faca nimic pc-ul, sa nu o recunoasca etc. Dar instaleaza driverul si dupa daca totul e ok va functina.Bafta!
http://www.nodevice.com/driver/RX2600XT-T2D512EZ_D3/get51352.html