| HarleyQuinn a întrebat:

Am o prietenă care are Nokia Lumia 520. Telefonul a început să facă poze singur, să se deschidă singur etc. Este virusat?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dada, e plin de virusuri...
Ca virusi nu exista nici pe android, Windows phone sau ios, dar ma rog.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, poate nu e virusat, poate e murdar touchul, folia acea trebuie curățată, deoarece el acum incurcă comenzile, este dereglat.

| cosmin76 a răspuns:

Asta nu pot sa stiu... sa mearga la un gsm si acolo ii v-a spune ce ii baiu'winking