| hmfkdhdfhufgfgh a întrebat:

Am o problemacrying Acum vreun an am intrat in BIOS si l-am setat sa nu imi mai arate tasta pe care trebuie sa o apas ca sa intru iar! Si acum nu mai stiu tasta! placa mea de baza este:ASUS K8V-VM! Ca am incercat cu Tab si nu merge am incercat f11, f12, f8, f4, Care e tasta aia?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu Delete ai incercat? big grin

4 răspunsuri:
| LittleEvil666 a răspuns:

De obicei e tasta Delete sau F2...

| hmfkdhdfhufgfgh explică:

Fir-ar asta era delete!

| Hanea_Andrei_1988 a răspuns:

Salut, depinde. Fii atent la bootscreen-ul de la inceput si da-i tasta de acolo. Oricum imediat ce deschizi pc-ul incearca cu ESC, DEL sau F1.

Succes!

| GabiIsBack a răspuns:

Ai incercat delete? funda?