| LadyClouds a întrebat:

Am o problema...cam acum 2 luni mi-am scapat telefonul in apa ( inteligenta miscare! ). In fine, l-am scos, merge bine-merci, dar de 1 luna am alta problema cu el : atunci cand suna, melodia se aude de parca as fi lasat telefonul in acvariu, in schimb, daca intru in player si pornesc melodia, se aude bine, doar atunci cand suna are probleme la sunet...stie cineva vreo ceva in legatura cu asta? telefonul este N97 mini

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai http://www.telzone.ro/....../index.php Daca nu merge pune-l in garantie