| tasteme a întrebat:

Am o problema cu kaspersky 2009. Imi scrie " License validity period has expired " cand introduc acel cod.

V-a trebui sa imi cumpar din nou antivirusul nu? Daca da, ce anti-virusuri exista gratis pe internet?

Dau fundita! ^^

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru antivirusuri gratis este suficient sa tastezi pe google "antivirus free" si o sa gasesti o multime!

| foxi a răspuns:

Da! trebuie sa cumperi din nou licenta! e plin netul de free! vezi avg free!

| MikeRowe a răspuns:

Avast, BitDefender, dac ai windows 7 (Microsoft Securiti Essentials)