| SorinELoo7 a întrebat:

Care din cele doua anti-virusuri Kaspersky sau Avast consuma mai puține resurse? Aştept răspuns!

8 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Kaspersky te poate lasa fara memorie ram libera imediat. Avast este mult mai fluent.

| AstonMartin a răspuns:

Avast clar, kaspersky consuma cam cele mai multe resurse dintre toate antivirusurile. Avastul nici nu-l simti ca ruleaza.

| St3fan3l a răspuns:

Daca ai PC-ul mai slab iti recomand Avast.

| SorinELoo7 explică (pentru St3fan3l):

Stii cum sa reactivez licenta fraa sa-l mai reinstalez?

| puscasdan a răspuns:

Nici avast nici kaspersky nu consuma foarte multe resurse. Eu am folosit kaspersky si ti-l recomand cu placere. Consuma putin si te protejeaza calumea. Oricine o sa iti spuna acelasi lucru. Bafta.

| SorinELoo7 explică (pentru puscasdan):

Am folosit Kaspersky și îmi mergea PC-ul cam greu... Eu am PC-ul mai slăbuț.

| Larisa888 a răspuns:

Eu cred ca Avast! Sper sa te ajute raspunsul!

| AndyPCX a răspuns:

Avast dar iti recomand NOD 32 PENTRU WINDOWS XP..ETC SI Microsoft Sexurity Essentials pentru windows 7