| HappyPills a întrebat:

Am o problema cu LG cookie (kp 500) \.
Am incercat sa intru in meniu si zice "S-a atins limita maxima de aplicatii"

ce s-a intamplat? ce sa fac cu el?

Răspuns Câştigător
| mihai_6493 a răspuns:

Da-i restart si vezi ce zice dupa aia. Scoate cardul, experimenteaza. cookie, din cate stiu, nu are OS, deci. nu stiu ce sa-ti spun exact. incearca cum am zis. daca nu reusesti sa intri in meniu deloc sa dezinstalezi unele jocuri sau aplicatii, da-i un reset prin cablul de date.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm... nu cred ca stiu. thinking eu am kp501 si nu face asa. probabil memoria este full.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. si mie imi face la fel. am shters toate aplicatiile dar nimic. eu am kp501... help us.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formateaza-l de la Setari telefon->Manager Memorie->Memorie externa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man ai 3 butoane la tel da? dai pe cel din mijlok si si undeva sus ai play dai pe play si apoi dai incheiere globala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H