| Flöricicä a întrebat:

Am un telefon LG KP500 si nu ma mai lasa sa vad videoclipurile cateodata nici poze si uneori nu ma lasa nici sa intru in meniu zice ca s. a atins limita maxima de aplicatii. Daca dau pe butonul din mijlos si la sagetuta aia la aplicatii deschise am doar doua:Acasa si Meniu superior si am dat si Incheiere globala. Ce pot face si de ce se intampla asta? FUNDAA mare respunsului potrivit!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Cred că nu mai ai multă memorie liberă şi de aceea se mai blochează. Probabil ţii prea multe aplicaţii deschise simultan şi de aceea apar mesaje cu " ai atins cota maximă de aplicaţii".
Eu zic să'l închizi, să'l laşi vreo 15 minuţele în pace şi apoi să'l deschizi din nou, poate doar îţi face nişte figuri.hee hee

2 răspunsuri:
| Conquiz a răspuns:

Si eu am telefon LG kp500big grin dar sincera sa fiu mie nu mi-a facut asa de cand il am.du-te si u la un profesionist sa ti`l faca
big grin scuze ca nu ti-am putut fi de folos

| Teo_6863 a răspuns:

E simplu.
ai pornite mai multe aplicatii si telefonul nu sporta prea multe deodata.
dai pe butonul alb din mijloc si dai incheiere globala.
asa functioneasa sistemul lui
daca vrei te pot ajuta sa iti bagi teme in flash pentru el.
sper ca te-am ajutat