| floryn08 a întrebat:

Am o problema cu o multifunctionala HP 2050 Deskjet J510. PC-ul nu imi mai detecteaza scannerul, pot sa o o folosesc ca xerox, dar scannerul nu merge. Va rog sa ma ajutati. Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| BoBoCeLL a răspuns:

Update la drivere si daca ai windows xp ar putea exista o problema de compatibilitate

2 răspunsuri:
| bogdan007 a răspuns:

Salut...am aceeasi problema...ai gasit rezolvareahappy?

| paramarian a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Este necesara o reinstalare de windows(eu am windows 7 ultimate x64). Ai grija sa instalezi un windows untouched, incearca windows 7 msdn edition si o sa-ti mearga