| SerbanElyan a întrebat:

Am o problema cu sim-ul. Aseara aveam toate contactele. Acum au mai ramas 2. Le aveam doar in sim si au disparut peste noapte, fara sa fac nimic. Le pot recupera cumva?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Mergi la providerul de telefonie de unde ai cartela(SIM-ul); orice magazin Orange/Cosmote sau Vodafone.In mod normar nu ar trebui sa te coste nimic dar...afli acolo thumbs up

| DrTerrible a răspuns:

Mergi la un service si s-ar putea sa-ti rezolve problema. Succes

| AlinG5 a răspuns:

Mergj la cosmote / Orange / Vodafone. De unde ai cartela si te vor ajuta ei,