| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la mess, mi s-au sters contactele si aveam o gramada..acum au ramas 3.Stiti ce are? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| mrcs a răspuns:

MaadaDm,am vazut ca la Show Online Contacts este bifat, totul este im ordine

Sisi23 Am primit un mesaj cu virusi (dar la mail si nu l-am deschis pentru ca a trimis la mai multi colegi si mi-au spus ca este un virus)
Mai astept, oricum multumesc

| BlackRaven45 a răspuns:

Daca contactele sunt onfline inseamna ca cineva tia trimis un mesaj cu virusi si virusi tiau sters contactele sau poate e o eroare

| Aanonymous a răspuns:

Esti sigura ca ti sau sters? daca acele 3 contacte sunt online..inseamna ca nu s-au sters ci ai dat pe sageata de langa "contacts" si ai debifat "show offline contacts"..asa iti apar decat id-urile.ce sunt conectate pe moment..asa ca dai din nou la "contacts" si bifezi "show offline contacts"...si o sa-ti apara idurile ce sunt online si cele care sunt offline. Funda?:X