| IDaniel a întrebat:

Am o problema cu Skype-ul, My Computer si toate folderele mi s-a blocat in bara si nu il mai pot deschide chiar daca sunt logat..ps am reinstalat skype si tot nimic. cum rezolv problema? am windows 8.1 Funda HELLP PEASE sad Scuze de categorie

2 răspunsuri:
| AndreiPisoias a răspuns:

Daca sunt in bara de la start fa urmatori pasi: apasa in acelasi timp Ctrl+Alt+Delete si apare o fereastra. Apesi pe Task Manager si sunt toate acolo la applications. Ar trebui sa apara la fiecare not responding. Apesi clic dreapta la fiecare si end task. Gata.

| IDaniel explică:

Nu zice not responding, toate functioneaza perfect alta idee?