| FolkVld a întrebat:

Servus! Am o problema cu bara de stare la un Windows 7. Cand intru pe Mozilla dispare iar in windows toate ferestrele inclusiv cand deschid o fotografie imi apar sub ea. Cum rezolv problema asta. Tin sa precizez ca am reinstalat si Mozilla am folosit si Tune Up si nimic.

5 răspunsuri:
| FolkVld explică:

Chesita aia e debifata. Nu am umblat la absolut nimic.

| FolkVld explică:

Am facut si chestia cu F11, tot nu merge.

| SarahAviva a răspuns:

Apasa pe F11.

| DarkOnix a răspuns (pentru SarahAviva):

Sau sa dea click dreapta si revenire la ecran complet dar cu f11 e mai usor

| Amihaesei a răspuns:

Pe bara de start clik dreapta>propietes>taskbar>auto-hide the taskbar! si debifezi casuta aia! sperc ca te-am ajutat