| Lennon a întrebat:

Am o problema cu stick-ul de memorie. am un stick de 8GB si pana recent aveam muzica pe el. ieri tot ce aveam pe-acolo s-au facut shortcut-uri si azi cand am incercat sa le sterg, s-au sters dar memoria tot plina e. stie cineva ce ar trebui sa fac cu el? multumesc

5 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Formateaza-l asta e ceea ce trebuie sa faci. In caz ca nu merge asa il mai formatezi odata dar nu in ntfs alege alt format si apoi te intorci la ntfs ca e cel mai bun. Succes!

| bumblebee010 a răspuns:

Buna! Incearca sa dai click dreapta pe el si sa dai "format". sper sa mearga big grin. funda?

| Lennon explică:

Ba fraierilor nu mai dati raspunsuri proaste numa pentru funda ca santeti pe langa laughing

| Daniel12595 a răspuns:

Ii faci un update si merge bine Fundita?>

| Vlady667 a răspuns:

Salut, cel mai probabil s-a virusat. Am intampinat si eu aceeasi problema. Recomand sa-l scanezi cu cu un antivirus bun (Nod32, Bitdefender), iar mai apoi sa-l formatezi. In cazul in care ai ceva date importante, le poti recupera dupa, folosind Smart Data Recovery sau un soft similar. Succes.