| VenomMist a întrebat:

Am o problema cu sunetul.Nu mi se mai aude de vreo saptamana am: SoundMAX, Windows xp, SP3.Am incercat si de pe alte bloguri si nu a mers.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Încearcă să instalezi Realtek high definition audio driver...îl downloadezi de pe net sau poate îl ai pe cd'ul pe care l'ai primit când ai cumpărat calculatorul happy

| VenomMist explică (pentru eluveitie):

Mersi sunetul merge perfect si se aude mult mai clar

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI eu am avut exact aceeasi problema. Am incercat sa reinstalez driverele de o gramada de ori... Pana la urma a trebuit sa iau o placa de sunet noua. Daca nu poti cu driverele i-ati o placa de sunet, nu e scumpa, e doar 15 sau 20 de lei

| VenomMist explică:

Mersi eluveitie sunetul merge perfect