| JustMeFlory a întrebat:

Am o problema cu telefonul. a cazut ieri in timp ce era la incarcat, si acum nu mai merge sa ascult muzic, nu se mai incarca, nu pot sa il mai conectez la pc.am samsung F250. el e in stare ff buna, il am de cateva luni, si nu stiu ce sa fac sa imi iau altul, sau sa il repar pe acesta(este inca in garantie)? ma gandesc k daca il repar si peste 2 zile cade iar atunci se face praf...straight face
Ce telefoane imi recomandati?happy...

Răspuns Câştigător
| ka2 a răspuns:

Pai si daca iti cumperi altul si iti cade? ideea este ca daca iti place telefonul, mergi in service si vezi cat costa... abia atunci te gandesti daca iti iei altul sau nu. Si daca e in garantie, degeaba este. Garantia este gratis daca se strica el din alte motive, aia or sa vada imediat ca este scapatwinking

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Daca e in garantie profita si vezi daca mai poate fi salvat tongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca ai garantie, mai bine il repariwinking Daca totusi alegi sa iti cumperi altul cumpara-ti unul pe sina (astea sunt preferatele mele) big grin

| want2bMajestic a răspuns:

Garantia este valida doar in cazul unor defectiuni din partea sistemului. nu stiu dca ii mai poti face ceva. dca vrei sa iti buy un telefon nou... iti recomand sony ericsson W910i. este super si e la moda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă tot îl ai în garanție, mergi să-l repari.
S-au ai mulți bani și nu ai ce face cu ei?
Vezi că e criză finaciară, ține de ei să nu fugă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a cazut la ora 20 18 la ora cutremurul? Multe linii telefonice au cazut atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Garantia s-ar putea sa fie inutila, deoarece a cazut din vina ta. Ei ti-l repara gratis, doar daca sre un defect de fabricatie. Totusi nu strica sa-l duci la firma sa-l repare. Probabil s-a desprins un contact pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profita de garantie daca tot mai ai. iti recomand sony ericsson w910i e super bud da sa ai grija

| zuzuliana a răspuns:

Sony ericson w660i ii foarte bun...nokia 3610
Dar eu totusi zic sa meri sa il duci la reparat ii intrebi cam cat te-ar costa.si daca crezi ca merita eu zic sa-l repari