| FloriN714 a întrebat:

Am o problema cu un Driver de la castile marvo HG9042, cand vreau sa intru in acel driver, mai exact, e un program al castilor numit Xear Audio Center prin care poti regla castile cum vrei, cand intru in el, imi scrie, Can't find any device, am incercat toate metodele pe Youtube de la Sounds dar nu merge, am incercat sa si schimb Slotul USB, dar cica tot nu le detecteaza, castile-s prin USB.

https://imgur.com/a/22Q89rN

Răspuns Câştigător
| TheCaliptus35 a răspuns:

La marvo asta este o problema veche cu driverele.Si eu am o pereche de HG 9028 care cica au driver, dar nici mie nu mi le detecteaza.Nu ai ce sa ii faci, asta e defectul lor din fabrica.Nici la garantie cand am fost cu ele nu mi-au rezolvat nimic.

| FloriN714 explică (pentru TheCaliptus35):

Meh, is dezamagit pentru ca ma ajuta mult acel Audio Center dar e ok si fara... Mersi!

1 răspuns: