| iulyan14 a întrebat:

Am o problema cu un joc driver san francisco. intru in el ma joc 2 3 min si imi iese si apare o eroare ce incepe asa A problem caused the program to stop working correctly......ma poate ajuta cineva va rog mult e prea tare jocu.

8 răspunsuri:
| Lozovanu_Edy_1996 a răspuns:

Trebuie chituit bine

| 22alle a răspuns:

Ai nevoie de doua fisiere. dll
1.http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? qtwebkit4
2.http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? qtnetwork4
In fiecare link gasesti mai jos un buton "Download zip-file" click pe el pentru a le descarca. Dupa ce le-ai descarcat, le dezarhivezi si le copiezi amandoua in C:\Windows\System32

| iulyan14 explică (pentru 22alle):

22alle nu am rezolvat daca poti sa ma ajuti
contacteaza-ma la id: iuly_boss_2010

| iulyan14 explică (pentru iulyan14):

Gata am rezolvat mersi oricum contacteaza-ma

| iulyan14 explică (pentru iulyan14):

Am luat alea si le-am bagat in windows/sistem32 da tot imi
iese
din
joc si imi apare eroarea aia ce sa fac?

| andwXXL a răspuns (pentru iulyan14):

Ai rezolvat ca si eu am aceeasi problema daca ai rezolvat zi-mi si mie cum te rog vorba ta e prea tare jocul

| andwXXL a răspuns (pentru iulyan14):

Daca ai rezolvat zi-mi si mie cum te rog e tare de tot jocu

| iulyan14 explică (pentru andwXXL):

Nu am rezolvat cu joci ci cu descarcarea acelor fisiere dll.