| SaiciucIonut a întrebat:

Am o problemă cu un Samsung C260. Când am pornit telefonul pe fondul ecranului nu mai era nici o imagine ci numai data şi reţeaua. Ca imagine de fond aveam una scoasă de pe internet, iar când m-am uitat în sunete şi imagini nu mai era nici una. Au rămas doar sunetele şi imaginile prestabilite. De ce mi s-au şters sunetele şi imaginile?

2 răspunsuri:
| nutzu' a răspuns:

Aveai card de memorie in el?

| a4andrei a răspuns:

Este posibil să ai probleme cu cardul de memorie! Încearcă să îl scoţi şi să-l reintroduci sau să-i cureţi contactele(ai mare grijă!). Dacă tot ai probleme du-l în service! Mult noroc!