| milka01 a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul.Am reinstalat windowsul acum o saptamana,am toate driverele instalate, am si Flash Player dar imi merge groaznic.Clipul se incarca bine doar ca nu il pot da Full Screen pentru ca se vede sacadat, si cand e normal merge ok doar la cea mai mica calitate.Sunt ceva codecuri ce ar trebui sa bag? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Incearca sa folosesti Google Chrome si asigurate in Device Manager ca driverul de la placa video e bine instalat (sa nu fie pe galben).
Bafta si pentru alte sfaturi sau tutoriale despre calculatoare trage un ochi aici: http://www.tutorialepc.ro

| milka01 explică (pentru jabiilord):

Driver-ul video este instalat, i-am dat si update dar si inainte de update la fel mergea, i-am dezinstalat iar driver-ul, am bagat pe cel de pe cd si tot asa merge.Nu conteaza browser-ul pentru ca la fel merge pe toate.Conexiunea la net este foarte buna, chiar nu are treaba cu asta, clipul se incarca in cateva secunde...citisem sa instalez Flash Player 10.1 dar nu ma lasa pentru ca e versiune veche, deci trebuie s-o instalez pe ultima si tot degeaba.Habar n-am ce sa-i fac...

6 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Ai driverul la placa video instalat? Fie e de la placa video fie de la conexiunea de internet happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu sunt si nici nu ai nevoie de codecuri, problema e de la tine din calculator.

| milka01 explică:

M-ai lamurit, ce trebuie sa fac/descarc/instalez?

| Alex_Balogh_1994 a răspuns:

Am si eu o problema cu youtube-ul la mine ii faza ca se incarca bine si mil porneste clipul dar melodia se aude ca si cum ar fi suprapusa (sacadat) stie cineva carei problema?

| Vidican_Ion-Augustin_1977 a răspuns:

Daca ai instalat ACMega codecs, dezinstaliazal si o sa-ti mearga filmele sau clipurile pe ori ce browser