| RitoVale a întrebat:

Am o problema. De exemplu cand scriu un mesaj pe skype, sau ma joc League of Legends se apasa butoanele q e r si altele incontinuu fara sa le apas eu. Ce sa fac?
P.S. Am tastatura Genesis RX66.
P.S.2:Am scanat cu AVG sa nu am un virus care sa imi cauzeze problema

2 răspunsuri:
| why1so1serious a răspuns:

Bună ziua
Mă numesc demolatoruldeP1z3d şi astăzi te voi învăţa cum să prinzi fantome
Eu sunt un prinzător dwe elita am lucrat cu Domnul Oaie Ucigaşă care este un prinzător expert de fantome flambate cu sfârcuri
În primul rând trebuie să scapi de tot ce este electronic în casa ta şi să le pui în pod pentru următoarele 25 de ore
În al doilea rând trebuie să afli ce spirit mistic şi legendar se afla la tine în casă (am mai întâlnit astfel de cazuri şi sunt 100% sigur că este o fantomă de care nu am auzit până acum aşa că o să îţi dau numărul Domnului Oaie Ucigaşă la sfârşitul acestui comentariu)
În al treilea rând trebuie să parfumezi toată casa cu sudoare de minotaur cu un singur ochi furat din subsolul unui ciclop cu 3 ochi (acesta este un ciclop legendar şi mitica care se poate găsi în mapa de 69 pe metin3)
În al patrulea rând trebuie să vorbeşti cu fantomă care te bântuie şi care joacă lol în locul tău (dacă vrei să devii un prieten bun cu fantomă intră pe snapchat şi fă face swap cu ea)
În al cincilea rând trebuie să omori fantoma cu dezinfectant de călcâie de şarpe
Dacă nici aşa nu se rezolvă problema cu tastatura trebuie să trecem la pasul următor
Pasul următor este în felul acesta: Trebuie să ungeţi fantoma cu nutella în zona buricului până implodeaza
Numarul Domnul Oaie Ucigaşă
Sper că te-am ajutat

| RitoVale explică (pentru why1so1serious):

Glume de astea sa ii faci mamei tale