| 1Chris1 a întrebat:

Am o problema destul de mare. In urma cu cateva zile, am cautat in calculator un film, cand l-am gasit era o comanda rapida, si cand am vrut s-o accesez mi-a aparut sa aleg cum s-o deschida, am ales BSplayer iar acum orice comanda rapida pe care vreau s-o deschid, imi deschide BSplayerul indiferent ca e joc, film, muzica sau document. Am WINDOWS 7.

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Procedeaza cum ti-a zis dany127 asta e cauza bafta. pentru o eventuala funda dai-o lu dany el ti-a dat raspunsu eu decat te incurajezwinking

| Dany127 a răspuns:

Ai selectat,, Utilizați întotdeauna programul selectat pentru a deschide acest tip de fișier". Dai click dreapta pe comanda rapida si debifezi casuta. Asa s-ar putea sa iti mearga

| 1Chris1 explică (pentru Dany127):

Nu merge.

| Dany127 a răspuns (pentru 1Chris1):

Dupa ce ai deselectat casuta trebuie sa selectezi un program apoi sa il deschizi ca altfel nu merge.