| Aphrodi07 a întrebat:

Am o problema la laptop! Cand il aprind...in momentul cand ar trebui sa imi apara "welcome" mi se inchide ecranul ca si cum laptopul ar fi inchis,Dar in safe mode nu am probleme.Vreau sa mai spun ca bateria e distrusa, daca schimb de la balanced mi se inchide ecranul la fel. Vreau sa pot intra normal pe laptop! Dau funda mare cat casa big grin!

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Intra in safe mode si dai o restaurare de sistem la cel mai apropiat punct de restaurare. O sa isi revina toate setarile la normal.