| ionutVUVUZELA a întrebat:

Am o problema la un nokia e51.se aude incet cand vorbesc cu cineva. ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Si eu am aceeasi problema, insa nu stiu ce sa fac. In schimb am fost la Orange, ca de acolo l-am cumparat pentru service (fiind in garantie). Totul bine si frumos pana m-am dus sa il ridic si l-am intrebat pe tipul respectiv si a zis ca nu i-a facut nimic doar la curatat. Acum la fel se aude. Asa ca ar trebui sa schimb difuzorul. Sau alt telefon. Succes si du-l la reparat daca poti.

| ionutVUVUZELA explică:

Grasule daca imi m-ai raspunzi la vreo intrebare te *** in cur

| fr4t3ll0 a răspuns:

Baga un ac sau ceva de genul in casca si incearca sa scoti panza aia. Garantez 100%. smug

| CristinelAZS a răspuns:

Am si eu acelasi fel de telefon si aceiasi problema. ce se poate face in afara de "sa bag acu si sa scot panza"