| Emena a întrebat:

Hei! Am un Nokia c3 si am o problema cu telefonul. Atunci cand vorbesc la telefon, se aude foarte incet. Am incercat cu acele coduri de la Nokia, dar nu merg. Ce pot sa ii fac sa se auda mai bine?

1 răspuns:
| BlackChocolate1 a răspuns:

Probabil ca asa sunt toate telefoanele Nokia C3.Si eu am unul si nici la al meu nu se aude tare...cand vorbesc la el trebuie sa dau volumul la maxim, si nici asa nu se prea aude.Probabil sa-l duci la cineva care se pricepe...happy