| xatxat123 a întrebat:

Am o problema! Ma jucam metin2 si am intrat pe Facebook ca sa raspund la un mesaj, si cand am vrut sa scriu am apasat pe A si am vazut ca nu scria. Dupa aceea am scos tastatura si am bagat-o iar si tot nu mergea. Apoi am apasat pe sageti si am vazut ca pe ele mergea sa scriu ( w,a,s,d ) iar pe w,a,s,d dadeam in sus,dreapta, stanga, jos. Am dat si un restart dar tot asa.

6 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Pe ce interfata folosesti tastatura?

| Anonima0001 a răspuns:

Este Normal sa nu mearga. daca ai avut jocul in bara inseamna ca oarecum tu inca erai in el si te jucai ..Incearca sa scoti jocul din bara si intra asa pe Facebook. si eu am patit des happy

| Zaygon a răspuns (pentru Anonima0001):

Nu are sens ceea ce spui. In windows ai o singura fereastra activa la un moment dat(nu ma refer la aplicatiile luate din win store pentru 8/8.1/10). Tu cand apesi pe browser automat iti face trecerea. Daca nu merge ori are virus ori daca e pe ps2 a indoit pinii.

| Voicu_Toma_2000 a răspuns (pentru Zaygon):

Ai dreptate si daca a dat restart, jocul nu se inchise?

| Zaygon a răspuns (pentru Voicu_Toma_2000):

Eu cred ca e virus cel mai posibil.

| xatxat123 explică:

Am rezolvat! Am bagat alta tastatura si dupa aceea am bagat-o pe asta care o am si acum merge.