| Lavynyu a întrebat:

Am o problema...straight face
Recent am scapat un aparat foto Samsung ES65 in apa...
L`am desfacut l`am pus la uscat vreo cateva ore...dupa care l`am pornit...
S`a aprins s`a auzit un pocnit in el si s`a inchis...Obiectivul ramanand deschis
Mai are rost sa merg cu el la un service?
Sau e gata cu el?straight face
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JojoMuc a răspuns:

Da mai are sansa happy S-a ars ceva in el. Du-l la un service ca iti schimba cipul si va merge

| Lavynyu explică (pentru JojoMuc):

OK o sa incerc! Ms mult!

| JojoMuc a răspuns (pentru Lavynyu):

Np. Mersi si tie pentru fuda :* Esti o dragutaa >big grin

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

L-ai scurtcircuitat, trebuia sa-l lasi la uscat vreo 2-3 zile nu doar "cateva ore".

| Lavynyu explică (pentru unknownn):

Si mai are vreo sansa?straight face

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Mai are poate ca sa oxidat ceva in el dul la service si il curata acolo de acid