| Sunshinee a întrebat:

Am o problema stupidastraight face de fiecare data cand deschid google chrome-ul ( fereastra, ma refer), imi dispare bara de start, de josstraight face n-o mai vad, si trebuie sa dau de fiecare data minimizare daca vreau sa intru in altceva. Ce boacana am facut?sad Cum s-o dreg?

Răspuns Câştigător
| AlexT94 a răspuns:

Cand"inca vezi bara de start" Click 2 pe ea->Properties si la taskbar ai o optiune: Auto-Hide Taskbar care ar trebui debifata.

Sper ca te-am ajutat.
Funda? :d