| Anonim_4466 a întrebat:

Am si eu o problema cu browserul,nu inteleg ce am facut dar cand intru pe el brusc se face fullscrean, in sensul ca imi dispare doar bara de start. Nu ma refer la F11.

4 răspunsuri:
| lovemeoana a răspuns:

Da esc sa iasa din fullscreen si apoi da-i la setarile initiale

| ZuzuMissy a răspuns:

Mai intai poate ne spui ce browser folosesti ca sa stim ce anume iai facut, poate o setare ceva, nu toate sunt la fel

| Wyorel a răspuns:

Incearca sa apesi "Esc".

| Anonim_4466 explică:

Am rezolvat problema, era asa cu toate browserele si nu era fullscrean, o problema ce sa o pot rezolva cu un simplu esc