| eMblEm a întrebat:

Am o tableta Allview City+ si dupa ce am incercat sa fac update la firmware s-a blocat la 75% si acum nu mai porneste deloc, doar PC o recunoaste in rest nimic. Nici sigla Allview nici backlight.

3 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Sunt foarte proaste. daca mai e in garantie, fugi cu ea.si eu am una, mereu face fente.nu poti decat sa o tot butonezi, si daca se deschide ia un advanced care de la iobit.

| eMblEm explică:

De fapt am 2 tablete un Allview Q7 life care merge stas si asta city+ care nu mai porneste deloc. Daca stie cineva daca se poate forta restore mod sau ceva astept un mesaj!

| sltlp a răspuns (pentru eMblEm):

Nu ai cum deoarece si Allview ofera suport prost. Mergi cu ea la garantie.
Daca nu ai garantie, da-le un mail celor de la Allview si povestete-le ce ai patit.