| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Asus Nexus la care este crapat touch screen-ul si nu merg comenzile pe o parte din touch aprox.60%. De ce nu merge touch?

Răspuns Câştigător
| sorin_6068 a răspuns:

Poate era crăpată doar sticla de protecție fara sa afecteze touchscreen-ul

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca așteaptă sa il schimbi.

| sorin_6068 a răspuns:

Asta este întrebare capcana sau ce? Pai daca e crăpat de aia nu mai merge

| anonim_4396 explică (pentru sorin_6068):

Am mai vazut touch crapate si mergea pe toata suprafata, dar la mine merge numai pe o bucata

| sorin_6068 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate era crăpată doar sticla de protecție fara sa afecteze touchscreen-ul