| FabyanFaby a întrebat:

Am o tableta Evolio Axis 7. O am de un an, iar de o luna si ceva a inceput sa faca figuri. Chiar daca este 100% ea palpaie putin si se inchide, iar apoi apare logoul de la Evolio si se inchide de tot si nu o mai pot deschide.Pot umbla cu ea doar cand se incarca daca scot incarcatorul se intampla cum am explicat mai sus. Am incercat multe metode, dar degeaba. Va rog frumos sa ma ajutati. Dau funda. Deci?

1 răspuns:
| windrime a răspuns:

Căuta modelul pe net și scrie how to factor reset "nume model device". În principiu. Cu tableta închisă e o combinație de butoane nu mai stiu exact volum jos + power în fine uitate pe youtube și o să îl faci în 10 minute