| AdiMihai25 a întrebat:

Salut,am o tableta evolio si cand o deschid apare doar,,EVOLIO,,si nu se mai deschid deloc aplicatiile, ramane doar logoul, am incercat sa dau reset din butoane nu reusesc, am conectat la laptop. Nu citeste, ce as putea face? Exista vreun program de resethard?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil sa nu-i poti face resetare "de fabrica", daca nu are salvata versiunea originala (din fabrica).
Cauta instructiunile de recuperare pentru MODELUL tau, iar in cel mai rau caz instalezi din nou soft-ul (este necesar firmware-ul, EXACT a modelului tau! ).

| ALEXXXL19 a răspuns:

Adb reboot sau reboot de sistem