| Alexutzuu96 a întrebat:

Am o tableta Mid-Android 4.0 vreau sa copiez niste fisiere din pc, imi gaseste tableta tot, dar cand sa intru pe spatiu de stocare imi da o eroare " f is not accessible the request could not be performed because of an i o device error ", nu stiu de ce

P.S : in aceeasi zi am stocat date pe ea

1 răspuns:
| StefyDaniel0102 a răspuns:

E din cauza dispozitivului, incearca o resoftare, sau du-te cu ea la un specialist daca nu vrei sa o striciwinking nu te costa multe. pana in 35 lei. te asigur. funda?