| mihaimmm18 a întrebat:

Alut, cand vreau sa-mi transfer date pe card din pc prin cablu usb imi da urmatoarea eroare "F:/is not accessible. The request colud not be performed because of an I/O device error." daca formatez cardul merge, pana la data urmatoare apoi iar trebuie sa il formatez (in NTFS) si tot asa.HELP! plzzcrying

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Este distrus bootul stikului.Doar o formatare speciala iti poate readuce stikul la cum a fost el din fabrica.Trebuie sa cauti pe net( este moca )un soft numit lowlewel format si sa incerci sa formatezi cu el stikul.Atentie ce selectezi sa nu stergi un hard in loc de stik.Formatul cu lowlewel dureaza sa stii, al dai in bara si nu inchizi si nu al intrerupi altfel pa ai pierdut DEFINITIV stikul.Intra aici pentru soft:http://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/ Bafta

| traveler a răspuns (pentru traveler):

Ma bucur ca am putut sa te ajut, ajuta si tu la randul tau numai daca esti 100% sigur ca poti, astfel poti face mai mult rau.Cu stima.

2 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Pai zi-mi ce telefon ai si iti descarc eu un program cu care sa trimiti pe card tot ce vrei si fara sa formatezi