| Julyett a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 10.1 si am o problema. nu pot vedea videoclipuri si filme online (doar pe youtube fiindca am instalata aplicatia). Imi trebuie instalat un plug in sau nu stiu ce exact. am tot instalat de pe google play plug in'uri dar nu a mers niciunu. Cine ma ajuta? Vreau sa imi spuneti exact ce trebuie instalat. Ofer funda!

6 răspunsuri:
| psica a răspuns:

Cred ca e de la Adobe flash player ca ala e necesar pe tablete dar nu si pentru aplicatii...deci instaleaza Adobe flesh player. Fundaa?!; o3

| Julyett explică (pentru psica):

Il am instalat dar nu merge.

| Alexx15 a răspuns:

Pentru filme si videoclipuri trebuie instalat sopcast. Ia-l tot de pe google play.

| Julyett explică (pentru Alexx15):

Il am, dar pe net nu pot vedea.

| Vaszilica a răspuns:

Descarci Flash Player de pe http://d-h.st/o1I, trimiti APK-ul pe tableta si il instalezi. Pe Play nu il gasesti, nu e pentru Romania, se pare. Vezi sa ai bifata optiunea aia cu install from unknown sources la setari.
Flash Player-ul merge ca lumea pe Firefox Mobile, ti-l recomand.
Bafta.