| ShadowManROM a întrebat:

Am o tableta Serioux FastTAB S716 la care i s-a rupt "limbuta" aia mica din mufa USB. Se mai poate face ceva sau e "moarta"?

4 răspunsuri:
| Anonymous1995 a răspuns:

Cred ca se poate inlocui, nu o sa te coste mult happy

| ShadowManROM explică (pentru Anonymous1995):

Da, dar am fost la unul din aia priceputi de la un magazin de reparatii si mi-a zis ca se poate inlocui dar sunt sanse de 30% ca sa mearga + ca desfacerea tabletei cica costa mult.

| Anonymous1995 a răspuns (pentru ShadowManROM):

Acesta este un risc pe care trebuie sa ti-l asumi, eu zic ca daca desfacerea tabletei costa sub 40-50 de lei ar fi ok sa-ti asumi asta big grin

| Louuder98 a răspuns:

Se poate inlocui, daca gasesti un service bun si ieftin nu iti ajunge mai mult de 60 de lei reparatia. Eu am avut o problema cu mufa, si era 35 daca putea sa o repare sau 60 daca trebuia sa inlocuiasca mufa.