| Muscalu_Ionut_1989 a întrebat:

Am o tableta si vreau sa testez sa vat cat tine bateria in cartea ei si pe cutie scrie ca tine 7 ore autonomie dar nu prea am incredere in ei asa ca poate stiti o aplicatie care sa testeze bateria pentru a putea vedea cat tine, ceva asemanator cu AnTuTu Benchmark care iti arata cat de performanta e tableta sau telefonul

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai nevoie de o aplicatie / foloseste tableta si vezi cat merge si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria se testează folosind tableta. Cu jocuri, cu WiFi, cu 3G, cu navigare, cu vizionat filme. Aşa ai să vezi ce poate oferi.

| Anna1902 a răspuns:

Cel mai usor e sa te joci pe ea o zi intreaga si vei vedea cat te tine bateria :-)
Si eu am facut la fel :-)