| SoxSava a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent va rog. Aseara am decis sa imi testez puterea telefonului nou cu aplicatia AnTuTu Benchmark. Am facut testul normal totul a fost ok, iar apoi am decis sa testez si cu " stress test ". Cand a inceput testul acesta a spus ca dureaza 15 minute, iar eu am pus telefonul pe masa si m-am uitat la TV, dupa 15 minute cand l-am ridicat ardea telefonul foarte tare de abia daca il puteam tine in mana si am primit avertisari de la programele telefonului ca e prea incalzit. Dupa 5 minute sa racit si a fost totul ok. Asta a fost scopul testului sa il incalzeasca? Tin sa cred asta pentru ca zice ca il testeaza la stres. Vreau niste raspunsuri sigure va rog, poate sa imi afecteze telefonul cu ceva asta? A mai facut cineva testul asta? E normal? Dau funda. Va multumesc.

7 răspunsuri:
| KaraSiAtat a răspuns:

Cs:Go Connect:
CNA.INDUNGI.RO = 93.119.24.143:27015
JBGO.INDUNGI.RO = 93.119.24.65:27015

| noob a răspuns:

Vezi ca ai postat la dragoste si sex boss. La asta se rezuma viata ta sexuala?

| HandaSei a răspuns:

Nu evident că nu trebuie să se încălzească prea tare... nu încerca să mai faci astfel de teste pe viitor, pentru că s-ar putea să rămâi fără el!
Testele de stres sunt oarecum utile pe modelele foarte performante, iar de regulă nici pe alea nu prea e recomandat să faci astfel de teste... e telefon totuși, nu pc! ^.^

| SoxSava explică:

As dori mai multe pareri. a mai facut cineva asta? Mi se poate afecta telefonul pe viitor? ( umflari ale bateriei sau supra incalzure)?

| NoKouT a răspuns:

Daca ai o problema la telefon de ce mama naibii intrbarea ta este la Dragoste si Sex?

| NoKouT a răspuns:

Daca ai o problema la telefon de ce intrbarea ta este la Dragoste si Sex?

| indahell a răspuns:

Probabil nu are cea mai buna configurație din lume, ori e exclusiv din cauza procesorului. Nu e normal să se întâmple asta