| Pufulettte a întrebat:

Am o tableta sunstech kidoz, si fratele meu mi-a scapat si sa crepat aproape tot ecranul, doar in unele locuri mai merge sa apas si acele locuri sunt doar vreo 2 si nici alea nu merg, cat m-ar costa sa o repar?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

E numai buna de aruncat. Producatorul nu ofera suport tehnic pentru clienti, ca urmare nu se gaseste nici un service unde ai putea sa o repari.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai bine cumperi alta.te costa vreun milion, dar nu gasesti in Romania. vreo 2-3 milioane cu manopera.atat este tableta.