| Octavian232005 a întrebat:

Am parasit mai demult un server de discord si as dori sa vad cum se numea. Cum pot afla? Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intri in istoricul computerului, care l-ai folosit in perioada aia.

| Lukasssz a răspuns:

Ai câteva modalități de a afla serverul de Discord din care ai fost eliminat:
1. **Istoricul Chaturilor**: Verifică istoricul chat-urilor din aplicația ta de Discord pentru a vedea mesajele și activitatea din serverul respectiv.
2. **Notificările**: Verifică notificările de pe telefon sau desktop pentru a vedea dacă ai primit vreo notificare din serverul respectiv.
3. **Contul de E-mail**: Caută în e-mail-urile tale pentru a vedea dacă ai primit vreo notificare de la Discord cu privire la serverul respectiv.
4. **Alți Membri**: Dacă îți amintești numele altor membri din server, poți încerca să comunici cu aceștia pentru a afla numele serverului.
Dacă aceste metode nu funcționează, îți recomand să încerci să-ți amintești mai multe detalii sau să contactezi direct echipa de suport a Discord pentru asistență suplimentară.