| cosmindiaconita a întrebat:

Am pe xbox 360 - ul meu call of duty black ops.Merita sa-mi iau call of duty modern warfare 2 si sa precomand call of duty modern warfare 3? Cel mai lung raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RockLegend a răspuns:

Merita foarte mult pentru ca Gama Call Of Duty e o Gama foarte buna si contine multe joci care mai noi nu mai sunt jocuri, au devenit o arta,

Black ops este foarte misto, are grafica tare, si zic ca e fain facut

Si modern warfare 2 e foarte foarte bine realizat

si, crede-ma, daca as avea sansa sa pre-comand modern warfare 3, nu as ezita deloc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RockLegend a răspuns:

Ce, raspunsu meu nu e destul de lung si convingator destul?

| RockLegend a răspuns:

Ai zis ca dai fundita, mincinosule

| RockLegend a răspuns:

Mersi big grin

| Septiiiiiiiiiiiiiiixxl a răspuns:

Cel mai frumos si real si cel mai jucat este black ops si isi merita locul acolo susbig grin [gamertagul meu este: septyiii zZz 19]