| Kosmyn_6656 a întrebat:

De ce vi se pare voua ca, call of duty black ops este cel mai misto joc shooter ca are grafica mai nasapa ca modern warfare 2? Cel cu cele mai bune argumente primeste funda

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E bun jocul acela, eu m-am cam saturat dar pe langa el un joc shooter destul de real el killzone 2 si killzone 3, mi l-am cumparat pe 2º ca scazuse de pret si o sa astept ca si killzone 3 sa scada de pret si mi-l cumpar si pe acela.