| anonul a întrebat:

Am primit o memorie de pc pe care scrie "Intel pentium 4 inside" si nu stiu cati rami/ce procesor/ce video card/ce sound card are, cum imi dau seama?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

laughing Ai primit o memorie de pc pe care scrie Intel pentium?
Ca sa te lamuresc. Intel Pentium 4 este un procesor. Memoria este ceva total diferit de procesor. Eu cred ca ai vrut sa scrii "Am primit o unitate de pc" pe care probabil ai gasit un sticker pe care scrie Intel Pentium Inside. Pentru a afla tot ce vrei sa stii intri in start->run->dxdiag si acolo gasesti tot ce iti trebuie.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start/Control Panel/System si la General iti arata ce vrei sa stii. Numai bine!

| ronin33dan a răspuns:

Cu siguranta ce ai primit tu nu este o memorie...mai cauta sau fa-i un foto si urco pe un site dupa care posteaza link-ul sa vedem si noi! Succes!

| necris77 a răspuns:

Cauta si "Everest Ultimate Edition " si iti da totul frumos pe categorii