| anonim_4396 a întrebat:

Am problema asta la iphone 3g http://www.youtube.com/watch?v=4rtbAI9dy_Y&feature=relat ed stie cineva ce i-as putea face... faza cu congelatoru nu stiu imi e cam friga sa o folosesc :D

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Tine apasat sleep button si home button pana iti apare marul apoi lasa tastele. Incearca asa, daca nu, dai restore.

| alle182 a răspuns:

L-am lasat afara o ora si l-am inchis si deschis iar a mers pentru 10 minute dupa iar a facut la fel straight face

| eucumine010 a răspuns (pentru alle182):

AI incercat sa faci ce ti-am zis?

| alle182 a răspuns:

Dap si asa merge multumesc mult! >big grin