| CataLyNh0 a întrebat:

Am probleme cu messenger-ul, nu ma mai pot loga, l-am tot instalat/dezinstalat, am incercat si alta versiune mai veche dar tot nu merge. Am incercat si cu YM 11 dar si 9 si aceeasi problema.
Am incercat sa ma conectez si print-un server Proxy(Connect via a Proxy Server), am incercat si sa umblu prin Internet Explorer, la Tools, Internet options si nimic...Stie cineva ce-as putea sa fac sa mearga? Sa fie din cauza windows-ului? Eu am windows Xp Sp3 si poate ca e prea vechi windows-ul pentru Ym 11 dar nu stiu, nu vreau sa-mi instalez alt windows...E cineva care stie ce-as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Da, acum Yahoo e optimizat pentru, win 7, win 8.1 win 10 big grin Deci baga o versiune mai noua de windows. Si recomand sa fie pe 64 bits.

| muciman a răspuns:

Incearca sa te logezi pe telefon sau la un prieten, daca merge, e problema de la tine. Daca nu merge nici la prietenul tau, inseamna ca contul tau este compromis.
Intra pe messenger.yahoo.com, dai log in, click pe "V-ati uitat Id-ul sau parola", Contul meu este compromis?