| Paul260 a întrebat:

Am procesor de 1.8 dual core, placa video de 512, 3 G rami imi mere windows 7 ultimate 64 biti?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Sigur ca merge. Ai configuratie destul de puternica. Succes!

5 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Din ceea ce am citit, ideea e caWindows 7 pe 64 bit e mai stabil decat cel pe 32bit.

| FoarteLetargic a răspuns:

Da,iti merge

| virus5381 a răspuns:

Iti merge dar nu este necesar sa fie pe 64 de biti is destui pe 32. Win-ul pe 64 de biti este pentru cei cu mai mult de 3.5 Gb rami deoarece pana la 3.5 Gb rami vede si cel de 64 si cel de 32 iar de la 3.5 GB rami in sus vede numai cel pe 64 biti. Deci iti va merge winul dar puneti unul pe 32 de bitiwinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da, mie imi merge si cu 2 Gb Ram big grin

| FizoxX a răspuns:

Nu,problema ii la procesor. tiar merge un pic sa zic cam 2 zile asa da dupa tiar merge greu